Scroll Top

Rozpoczynamy sprzedaż powierzchni wystawienniczej

Rozpoczynamy sprzedaż powierzchni wystawienniczej na Międzynarodowych Targach BHP 2025

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że rozpoczęliśmy intensywne przygotowania do 21. edycji Międzynarodowych Targów Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BHP! To niezwykłe wydarzenie, które od lat stanowi niekwestionowaną arenę dla najnowszych innowacji, rozwiązań oraz najlepszych praktyk w dziedzinie bezpieczeństwa pracy.

Jako organizatorzy, pragniemy serdecznie zaprosić Was już dziś do rezerwacji powierzchni wystawienniczej na naszych targach. Jest to doskonała okazja, aby zaprezentować swoje produkty, technologie oraz rozwiązania szerokiej publiczności z branży BHP. Udział w naszych targach to szansa na nawiązanie cennych kontaktów biznesowych, wymianę doświadczeń oraz promocję swojej marki na międzynarodowym forum.

Ponadto, chcielibyśmy podkreślić, że Międzynarodowe Targi BHP są największym wydarzeniem branżowym w Polsce w 2025 roku. Odbywają się one na Śląsku – w centrum gospodarczym kraju, co stanowi idealne miejsce spotkania dla przedstawicieli branży z całego kraju i zagranicy. To również najlepszy moment, aby otrzymać najkorzystniejsze warunki uczestnictwa w naszych targach.

Nie zwlekajcie z decyzją! Zapewnijcie sobie już teraz korzystne warunki uczestnictwa poprzez rezerwację powierzchni wystawienniczej.

Do zobaczenia na Międzynarodowych Targach BHP!