Targi Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BHP odbędą się w dniach 8-9 MARCA 2023 w MCK Katowice.

 

Międzynarodowe Centrum Kongresowe (MCK)
plac Sławika i Antalla 1, Katowice
Uwaga: wejście od ulicy Olimpijskiej

 

Informacje szczegółowe o możliwościach dojazdu oraz parkowania >>>

http://www.mckkatowice.pl/pl/parking-i-dojazd/281/

Kliknij na mapkę aby pobrać plik w formacie PDF.
Strefa Kultury

Strefa Kultury powstała na terenie dawnej kopalni „Katowice” i ukazuje ogrom przemian, jakie zaszły w ostatnich latach w mieście. Nieopodal Spodka, w miejscu, gdzie jeszcze kilka lat temu wydobywano węgiel, powstało imponujące Międzynarodowe Centrum Kongresowe wraz z znajdującą się na dachu zieloną doliną. Tuż obok zapraszają, obsypana nagrodami za najlepszą architekturę, nowa siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia z wyjątkową akustyką, gdzie koncertują najlepsi na świecie muzycy, oraz nowe Muzeum Śląskie, częściowo wkomponowane w postindustrialne budynki dawnej kopalni, gromadzące cenne zbiory w salach pod ziemią.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Międzynarodowe Centrum KongresoweMiędzynarodowe Centrum Kongresowe powstało w sercu Strefy Kultury, nowej zrewitalizowanej  przestrzeni, w sąsiedztwie kultowego Spodka i niezwykłych obiektów: siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia i Muzeum Śląskiego. Projekt architektoniczny Międzynarodowego Centrum Kongresowego zdobył 1. miejsce w międzynarodowym konkursie na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej obiektu. Obiekt przeznaczony jest dla 15 000 uczestników, a ogromna, przestronna sala wielofunkcyjna do dowolnej aranżacji może pomieścić aż 8 000 osób.

Spodek

Hala Widowiskowo-Sportowa Spodek

Spodek to światowej klasy obiekt z bogatą historią rozrywki, sportu i wystawiennictwa. Ukończony w 1971 roku na stałe wpisuje się w pejzaż Katowic i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon architektury w Polsce. Spodek od ponad 50 lat jest miejscem wielkich wydarzeń, takich jak koncery światowych sław czy sportowe mistrzostwa świata. W ostatnich latach wyjątkowa przestrzeń Spodka przyciągnęła młodych ludzi z całego świata na międzynarodowy turniej Intel Extreme Masters Esports.

 

Międzynarodowe Centrum Kongresowe
plac Sławika i Antalla 1
40-166 Katowice