W Y S T A W C Y

ADPLA sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 58

ul. Agatowa 5, Gronowo Górne
82-310 Elbląg
Polska
 
kom. (+48) 508 576 734
biuro@adpla.pl
www.adpla.pl
 
 
Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producenta defibrylatorów AED LIFEPAK – światowego lidera techniki medycznej STRYKER – oraz producenta innowacyjnych apteczek, płukanek do oczu i artykułów pierwszej pomocy CEDERROTH.

Organizujemy także kursy pierwszej pomocy oraz szkolenia z obsługi automatycznych defibrylatorów zewnętrznych dla firm, instytucji, również grup prywatnych.
 

 

więcej

Alfa i Omega Sp. z o.o. sp. k.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 11

ul. Adama Mickiewicza 55 C
67-200 Głogów
Polska
 
tel. (+48) 76 833 56 62
kom. (+48) 606 462 766
fax (+48) 76 835 22 95
info@aio.com.pl
www.aio.com.pl
 
 
Alfa i Omega zajmuje się profesjonalnym doborem środków ochrony indywidualnej i higieny pracy. Od 28 lat zapewniamy bezpieczeństwo pracownikom ze wszystkich gałęzi przemysłu. Stale wprowadzamy na rynek produkty i urządzenia zapewniające skuteczną ochronę pracownika przed zagrożeniami występującymi w miejscu pracy. Do naszych najważniejszych produktów należą rękawice i obuwie ochronne, a także środki ochrony słuchu, wzroku, dróg oddechowych, sprzęt do ochrony przed upadkiem z wysokości. Dużą uwagę przywiązujemy do ochrony zdrowia i życia pracowników przed wszelkiego rodzaju środkami i substancjami chemicznymi, które oprócz tego, że podczas bezpośredniego kontaktu brudzą i niszczą skórę rąk, mogą również powodować choroby skóry i być przyczyną wielu niebezpiecznych dla życia schorzeń. Od początku naszej działalności współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami i importerami środków higieny, oraz produktów z branży związanej z bezpieczeństwem i higieną pracy. W zakładach przemysłowych i laboratoriach promujemy wprowadzanie Profesjonalnego Programu Ochrony, którego celem jest uporządkowanie i ujednolicenie stosowanych w zakładzie środków ochrony indywidualnej i utrzymanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa.
 

 

więcej

ANRO Firma Poligraficzno-Handlowa Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 9

ul. Siewierska 196 c
42-431 Zawiercie
Polska
 
tel. (+48) 32 672 42 48
kom. (+48) 515 097 112
fax (+48) 32 672 42 48
biuro@anro.net.pl
www.anro.net.pl
 
 
ANRO to firma rodzinna z ponad 30-letnią tradycją, z siedzibą w Zawierciu-Kromołowie. Oferujemy szeroki zakres produktów i usług związanych z poprawą bezpieczeństwa w pracy oraz w codziennych sytuacjach.

Jesteśmy czołowym polskim producentem znaków bezpieczeństwa i systemów informacji wizualnej. Oprócz standardowych zamówień realizujemy również Państwa indywidualne potrzeby w zakresie nietypowych wydruków i oznakowań.

Firma ANRO specjalizuje się również w zakresie opracowania i wdrażania na polskim rynku profesjonalnych rozwiązań z dziedziny BHP i PPOŻ – w tym systemu LOCKOUT TAGOUT.

Wdrożenie systemu LOCKOUT w oparciu o nasze doświadczenie i najwyższej jakości produkty takie jak blokady i zawieszki, gwarantuje Państwu zgodność ze standardami międzynarodowymi. Dzięki naszej firmie mogą Państwo skutecznie podnieść poziom bezpieczeństwa w swoim zakładzie.

W naszej ofercie znajduje się również szereg wysokiej jakości produktów poprawiających bezpieczeństwo w przedsiębiorstwach takich jak: lustra przemysłowe, profile zabezpieczające i barierki ostrzegawcze, taśmy itp.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą.
 

 

więcej

ASD Systems Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 53

ul. Sobieskiego 164/1
43-300 Bielsko-Biała
Polska
 
tel. (+48) 33 444 00 01
kontakt@asdsystems.pl
asdsystems.pl
 
 
ASD Systems to polski producent nowatorskich urządzeń vendingowych. Naszą misją jest optymalizacja zarządzania gospodarką magazynową w firmach Klientów, dzięki wykorzystaniu autorskich, w pełni zautomatyzowanych maszyn wydających. Nasze automaty mogą wydawać produkty każdego typu, od środków BHP, przez narzędzia i materiały pomocnicze, po artykuły biurowe i eksploatacyjne – wszystko to, co w firmach produkcyjnych generuje koszty i powinno znajdować się pod kontrolą. Zarówno automaty ASD Systems, jak i oprogramowanie IDS, powstają w siedzibie firmy w Bielsku-Białej. Nasze know-how, wypracowane podczas realizacji wielu projektów z zakresu aplikacji automatycznej dystrybucji, gwarantuje dobór i wdrożenie najbardziej optymalnych rozwiązań.
 

 

więcej

ASSECURO Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 49

al. Krakowska 184 a
05-552 Łazy koło Warszawy
Polska
 
tel. (+48) 22 757 75 12
kom. (+48) 605 314 010
fax (+48) 22 757 77 73
info@assecuro.pl
www.assecuro.pl
 
 
Firma ASSECURO jest uznanym producentem sprzętu zabezpieczającego przed upadkiem z wysokości, oraz dystrybutorem sprzętu do podnoszenia i mocowania.

Ponadto, jest operatorem i dostawcą systemu ASSpect – systemu elektronicznej identyfikacji i nadzoru m.in. ochron osobistych znajdujących się na wyposażeniu pracowników.

W swojej ofercie posiada również autorską aplikację Alarm Upadku FRIEND.

Prowadzi szkolenia i kursy specjalistyczne z zakresu wykonywania bezpiecznej pracy na wysokości w dostępie budowlanym i linowym (PTA) oraz ewakuacji poszkodowanego z wysokości. Posiada własne ośrodki szkoleniowe usytuowane w Łazach koło Warszawy oraz w Dąbrowie Górniczej.

Wykonuje projekty wykonawcze i powykonawcze systemów asekuracyjnych. Instaluje linowe i szynowe systemy asekuracyjne, stałe punkty zaczepowe oraz balustrady ochronne.

Wykonuje przeglądy okresowe oraz zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Posiada dojrzałą organizację w całym zakresie działalności co potwierdzone jest certyfikowanym System Zarządzania Jakością zgodnym z normą ISO 9001.
 

 

więcej

BHP VR Sp. z o.o. sp. k.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 12

ul. Nyska 13/9
48-200 Prudnik
Polska
 
kom. (+48) 509 580 927
adam@szkoleniabhpvr.pl
www.szkoleniabhpvr.pl
 
 
Szkolenia BHP VR w technologii wirtualnej rzeczywistości to innowacyjne podejście, które umożliwia przeniesienie uczestnika szkolenia w sytuacje nadzwyczajne, niebezpieczne i niecodziennie. Uczymy się prawidłowych zachowań w sytuacji niebezpiecznej, sami będąc bezpieczni. Szkolenie posiada własnego lektora, który prowadzi nas po wirtualnej rzeczywistości i pomaga poznać wiedzę wynikającą z programu szkolenia wstępnego.

Dzięki rozwiązaniu VR uczestnik w sposób praktyczny zdobywa wiedzę, czyniąc szkolenia bardziej skuteczne i ciekawe.
Dla każdego szkolenia przewidziane są odpowiednie interakcje, różne scenariusze zachowań, możliwość zdobywania punktów co umożliwia pomiar efektywności szkolenia, a jednocześnie daje sporo frajdy i radości podczas szkolenia.

BHP VR posiada własne aplikacje VR, do zakupienia w formie licencji na ilość odtworzeń:
1. Szkolenie z pierwszej pomocy
2. Szkolenie z ewakuacji z budynku
3. Szkolenie z pierwszej pomocy przy poparzeniach
4. Szkolenie z pierwszej pomocy przy wypadku drogowym
5. Zagrożenia związane z wózkami widłowymi

W ramach firmy prowadzimy projekty pilotażowe szkoleń oraz wynajmujemy gogle VR. Firma ma trzy oddziały: Prudnik, Warszawa i Wrocław.

Zapraszamy do kontaktu!
 

 

więcej

BlueKanGo

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 56

ul. Dworcowa 51-53/15
86-300 Grudziądz
Polska
 
tel. (+48) 56 637 96 90
kom. (+48) 501 295 174
dariusz.kowalski@bluekango.com
www.bluekango.com
 
 
BlueKanGo, jest twórcą edytora oprogramowania Software-as-a-Service przełomowego dla digitalizacji procesów Jakości, BHP, Środowiska, zarządzania Strategią oraz wielu innych. Od 16 lat świadczymy usługi dla ponad 3200 klientów na całym świecie, umożliwiając dostęp dla więcej niż 1,3 miliona użytkowników systemu.

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO DLA WSZYSTKICH

W BlueKanGo wierzymy, że poprawa jakości i bezpieczeństwa dotyczą każdego kraju, każdego zakładu, każdego pracownika, a nawet jego podwykonawców.

OPROGRAMOWANIE QHSE ROZPROWADZANE PRZEZ INTERNET, TAK BY BYĆ DOSTĘPNYM I NIEDROGIM ROZWIĄZANIEM DLA JAK NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI ODBIORCÓW

Zaletami systemu BlueKanGo są:
∙ Łatwo konfigurowalne aplikacje bez potrzeby bycia ekspertem IT w digitalizacji wszystkich procesów Quality i HSE
∙ Oprogramowanie bez szkolenia, intuicyjne dla wszystkich pracowników klienta
∙ System bezkonkurencyjny i nieporównywalny ze względu na stosunek jakości do ceny bez względu na kraj
∙ Nielimitowana liczba użytkowników
∙ Uprzemysłowiona infrastruktura i ogromna moc procesorów
∙ Brak nowych wersji, aktualizujemy platformę co 4 tygodnie
∙ Niezwykle wszechstronny warsztat do modelowania aplikacji
∙ Każdy Klient otrzymuje pełną funkcjonalność systemu
∙ Podejście AGILE, innowacyjne i szybkie

Wszystkie procesy QHSE i więcej… w jednym narzędziu.

 

 

więcej

BOGMAR Bogusława Bryczek

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 53

ul. Sobieskiego 160
43-300 Bielsko-Biała
Polska
 
tel. (+48) 33 812 32 48
kom. (+48) 602 580 380
fax (+48) 33 811 89 12
bogmar@bogmar.net
www.bogmar.net
 
 
Firma BOGMAR BOGUSŁAWA BRYCZEK jest obecna na rynku od 1988 roku. Przez ten czas zdobywała doświadczenie i z powodzeniem realizowała najbardziej wyszukane zlecenia naszych kontrahentów.

Na naszej liście referencyjnej znajduje się wiele przedsiębiorstw m.in. Stocznia Marynarki Wojennej, Fiat Auto Poland, Zakłady Energetyczne, Delfo Polska, Kopalnia Surowców Skalnych, MON, Standard Products i wiele innych firm.

Zakład specjalizuje się w szyciu rękawic, odzieży roboczej, stosując tkaniny od sprawdzonych producentów. Materiały i koszty wykonania ustalamy w drodze wzajemnej negocjacji. Aby wyjść naprzeciw szerszej współpracy z zakładami prowadzimy również sprzedaż obuwia roboczego znanych producentów „ZGODA”, „MEDIBUT”, „STRZELCE OPOLSKIE” sprzedając w cenach producentów. Zaopatrujemy również zakłady w środki czystości, wysokiej jakości czyściwa techniczne i włókiennicze, ręczniki, podkoszulki, kalesony oraz również realizujemy zamówienia na inne wyroby krawieckie. W naszej ofercie znajdziecie państwo również sprzęt ochronny do twarzy, oczu, słuchu jak: różnego rodzaju maski przeciwpyłowe, hełmy, okulary, nauszniki, zatyczki znanych producentów „UVEX”, „BILSOM”.

Jesteśmy otwarci do prowadzenia negocjacji cenowych oraz rozmów w sprawie zaopatrzenia w inne niezbędne artykuły BHP w Waszym zakładzie, zapewniamy odpowiedni poziom kompetencji i osobowości naszej obsługi.
 

 

więcej

BOLD Reklama Poligrafia Roman Kacperski

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 22

ul. Sowińskiego 11
44-100 Gliwice
Polska
 
tel. (+48) 32 330 55 24
kom. (+48) 508 130 193
fax (+48) 32 330 55 28
sklep@tabliceBHP.com
www.tabliceBHP.com
 
 
Producent oznakowań BHP, ewakuacyjnych i PPOŻ, specjalizujący się zwłaszcza w produkcji znaków wielkoformatowych dla dużych magazynów i firm produkcyjnych.
 

 

więcej

Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 60

ul. Chorzowska 25
41-902 Bytom
Polska
 
tel. (+48) 32 282 25 25
fax (+48) 32 282 26 81
info@csrg.bytom.pl
www.csrg.bytom.pl
 
 
Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A. w Bytomiu jest przedsiębiorstwem o szczególnym znaczeniu gospodarczo-obronnym, powstałym w wyniku komercjalizacji przedsiębiorstwa państwowego użyteczności publicznej, które funkcjonuje w ramach Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Jedynym akcjonariuszem jest Skarb Państwa. Organ założycielski Spółki powierzył CSRG S.A. wykonywanie zadań publicznych, polegających na współdziałaniu w przeprowadzaniu akcji ratowniczych i udzielaniu pomocy zakładom górniczym w zapobieganiu i likwidacji skutków zagrożeń górniczych. Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A. prowadzi swoją działalność w czterech podstawowych obszarach tj.: interwencja, prewencja, szkolenia i badania, innowacje.

W strukturze organizacyjnej Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego S.A. funkcjonują 3 okręgowe stacje ratownictwa górniczego w Zabrzu, Jaworznie i Wodzisławiu Śląskim, zabezpieczające grupy zakładów górniczych, których rozmieszczenie i usytuowanie wynika z konieczności zapewnienia szybkiej pomocy zabezpieczanym kopalniom.
 

 

więcej

Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 38

ul. Lędzińska 8
43-143 Lędziny
Polska
 
tel. (+48) 32 324 22 41
kom. (+48) 881 920 580
fax (+48) 32 216 66 66
www.cbidgp.pl
 
 
Bezpieczeństwo środowiska pracy to jeden z priorytetowych kierunków działalności Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o.

Działający w strukturze przedsiębiorstwa Ośrodek Badań Środowiska i Zagrożeń Naturalnych oferuje usługi badawcze, pomiarowe, doradcze, ekspertyzowe w zakresie:
∙ pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w tym m.in. hałas, drgania mechaniczne, promieniowanie optycznego (nielaserowe i laserowe), pole i promieniowanie elektromagnetyczne, zapylenie, substancje chemiczne i biologiczne w powietrzu na stanowiskach pracy, mikroklimat,
∙ pomiarów czynników uciążliwych w środowisku pracy: oświetlenie elektryczne, wydatek energetyczny,
∙ oceny ryzyka zawodowego,
∙ pomiarów i oceny skuteczności wentylacji w pomieszczeniach,
∙ opracowywania rejestrów, kart badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia na stanowiskach pracy,
∙ oceny narażenia pracowników na czynniki biologiczne.
 

 

więcej

COMPACT GAZ Aleksander Jagodziński

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 42

ul. Gdyńska 28
62-004 Czerwonak
Polska
 
tel. (+48) 61 812 01 50
fax (+48) 61 812 08 59
biuro@gasnica.eu
www.gasnica.eu
 
 
Jesteśmy firmą rodzinną i od 1986 roku działamy w branży p-poż.

Naszym klientom oferujemy:
∙ praktyczne szkolenia przeciwpożarowe z wykorzystaniem symulatorów pożarów
∙ szkolenia konserwatorów gaśnic
∙ symulatory pożarów
∙ generatory dymu
∙ maszyny, urządzenia i narzędzia do serwisu gaśnic
∙ sprzęt do badania hydrantów i węży hydrantowych
∙ wysokociśnieniowe urządzenia gaśnicze

 

 

więcej

Compensa Dystrybucja Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 23

al. Jerozolimskie 162
02-342 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 501 61 00
www.compensadystrybucja.pl
 
 
Compensa Dystrybucja Sp. z o.o. to firma doradztwa finansowego, zajmująca się dystrybucją produktów i rozwiązań finansowych dużych Partnerów finansowych, działających w Polsce. Do głównych Partnerów, z którymi współpracuje Compensa Dystrybucja sp. z o.o., należą: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group; Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group; InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group oraz Polisa-Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group.

Jesteśmy firmą zorientowaną na klienta, która posiada zorganizowaną strukturę, strategię i kulturę biznesową. Koncentrujemy się na pośrednictwie produktów emerytalnych, ochronnych, majątkowych oraz komunikacyjnych a w przyszłości również bankowych. Nasze działania wykonywane są w sposób odpowiedzialny i transparentny wobec wszystkich naszych klientów, udziałowców i partnerów biznesowych. Oferujemy klientom najwyższej jakości doradztwo w zakresie finansów osobistych, planowania emerytalnego, zabezpieczenia rodziny oraz majątku.
 

 

więcej

DefiMed AED

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 47

ul. Olgierda 91/3
81-534 Gdynia
Polska
 
kom. (+48) 663 003 099
biuro@defimed.pl
www.defimed.pl
www.lifepakcr2.pl
 
 
DefiMed AED jest Autoryzowanym Przedstawicielem marki LIFEPAK – światowego lidera w dziedzinie defibrylacji. Promujemy ideę dostępu do wczesnej defibrylacji. Chronimy ludzkie życie po przez tworzenie sieci defibrylatorów AED zarówno w środowisku pracy jak i w ramach „Publicznego Dostępu do Defibrylacji”. Podnosimy świadomość i umiejętności Polaków, szkoląc z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.

Nasza wizja:
Ulepszamy przyszłość promując pomaganie innym.

Podstawy:
∙ zaangażowanie na rzecz inspirowania społeczności
∙ kreowanie świadomości i potrzeb klientów
∙ ciągłe doskonalenie działalności

Misja:
Kierujemy się zasadą, iż każdy może i każdy powinien uczynić co w jego mocy aby ratować życie drugiej osoby. Naszą misją jest uświadomienie tej wartości wszystkim Polakom.

 

 

więcej

DENIOS Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 10

ul. Słoneczna 26
05-816 Michałowice
Polska
 
tel. (+48) 22 279 40 00
info@denios.pl
www.denios.pl
 
 
Denios – światowy lider w zakresie magazynowania materiałów niebezpiecznych, zakładowej ochrony środowiska i bhp.

W programie DENIOS oferujemy ponad 10.000 produktów dla przemysłu, warsztatów, zakładów produkcyjnych, które pomagają chronić ludzi i miejsca pracy. Każdy produkt DENIOS powstaje we własnych zakładach produkcyjnych, posiada certyfikat i jest zgodny z przepisami.

Oferujemy:
∙ Bezpieczne przechowywanie i manipulowanie materiałami niebezpiecznymi w budynku i na zewnątrz
∙ Składowanie butli gazowych i manipulowanie nimi
∙ BHP / osobiste wyposażenie ochronne
∙ Indywidualne projekty dostosowane do potrzeb klienta
∙ Fachowy serwis
∙ 5 lat gwarancji DENIOS
∙ Zgodność z normami i dyrektywami UE

W 2019 roku wprowadziliśmy nowe marki producenta: base-line DENIOS, classic-line DENIOS i pro-line DENIOS. Dzielą one ofertę na: podstawowe wyroby do bezpiecznego, przepisowego stosowania, wypróbowane rozwiązania klasyczne o dużych możliwościach wyboru i wysokiej jakości oraz rozwiązania eksperckie z innowacyjnymi udogodnieniami, spełniające szczególne wymagania. Zróżnicowana kolorystyka: pomarańczowa (base-line), niebieska (classic-line) i antracytowoszara (pro-line) pozwala rozpoznać nowe marki już na pierwszy rzut oka.

TYLKO w DENIOS zamówią Państwo przeciwpożarowy magazyn na materiały niebezpieczne z certyfikatem REI120.

Wszystkie produkty, wyczerpujące informacje nt. składowania materiałów niebezpiecznych oraz aktualny stan prawny można znaleźć pod adresem www.denios.pl.
 

 

więcej

Dezhou Huayuan Eco-technology Co., Ltd.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 37

No. 259 Hubin North Road, Dezhou, Shandong
253011 Dezhou
China
 
tel. (+86) 534 2227649
kom. (+86) 15949925522
fax (+86) 534 2357516
lixdhn@126.com
www.huayuantex.com
 
 

 
 
Founded in July, 2002, Dezhou Huayuan Eco-Technology CO. Ltd. is located in Tianqu industrial park. The company is a rising modern textile company, specialized in developing and producing new type of yarn. After years of developing, the leading industry and sustainable development of the company is remarkable.

The company upholds the management philosophy of small scale, multi-item and fast delivery, the management mode of differentiation. The company has 30 series of new type yarn, include modal series, colored cotton series, tencel series, bamboo series, flame-resistant series and cashmere series ect. The company supply more than 4000 kind of yarn, mainly include modal, tencel, bamboo, bamboo charcoal, milk fiber, bean fiber, corn fiber, cashmere fiber, aramid, super clean yarn, soft yarn, no defect yarn, etc. The products have been sold to Japan, Korean, Malaysia, Turkey, Germany, and America.

The company has scientific management systems with developing, production and testing equipments which are leading equipments domestic and abroad. The company has compact, siro, and siro compact, slub yarn, core yarn, mvs yarn, mvs core yarn. The company constantly launches new products. Relying on the platform of academician workstation, the company developed ‘Jinmifang’ series yarn with its own intellectual property rights.
 

 

więcej

Dräger Safety Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 65

ul. Uniwersytecka 18
40-007 Katowice
Polska
 
tel. (+48) 32 388 76 60 | (+48) 32 388 76 64
sprzedaz.safety.pl@draeger.com; serwis.safety.pl@draeger.com
www.draeger.com
 
 
Dräger – Technika dla Życia.

Każdego dnia, z całą naszą pasją, wiedzą i doświadczeniem, staramy się sprostać ciążącej na nas odpowiedzialności, by czynić życie lepszym – wraz z niezwykłą i innowacyjną technologią, która stawia życie na pierwszym miejscu. Robimy to dla ludzi na całym świecie, którzy powierzyli swoje życie naszej technologii, dla środowiska naturalnego oraz naszej wspólnej przyszłości.

W Polsce firma jest reprezentowana od roku 2008, poprzez Dräger Safety Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Dodatkowa lokalizacja 3 biur handlowych w Głogowie, Rumii oraz Warszawie, umożliwia nam szybsze dotarcie i wyjątkowo sprawną obsługę każdego Klienta.

W ofercie znajduje się zarówno osobiste wyposażenie ochronne, jak i urządzenia przeznaczone do detekcji gazów. Wśród stacjonarnych systemów detekcji gazów dostępne są – systemy kontrolne, detektory płomieni, detektory gazu łatwopalnego oraz toksycznego. Bogaty wybór przenośnych mierników różnych gazów oraz analizatory zawartości alkoholu i narkotyków dopełnia ofertę w zakresie detekcji.

Wśród sprzętu służącego do ochrony osobistej można znaleźć m. in.: ubrania lekkie i pełnej ochrony przeciwchemicznej, sprzęt ochrony dróg oddechowych (aparaty powietrzne butlowe, aparaty tlenowe, maski, półmaski wraz z filtrami, kaptury i aparaty ucieczkowe), kompresory oraz kompleksowe oprzyrządowanie do przechowywania, czyszczenia, transportu i kontroli sprawności powyższego sprzętu.

Dopełnieniem naszej oferty są specjalistyczne szkolenia w zakresie obsługi detektorów gazów czy wybranego sprzętu do ochrony osobistej oraz szkolenia z zakresu wejścia do ograniczonej przestrzeni przy wykorzystaniu naszego mobilnego trenażera CSE.

 

INFORMACJA O TRENAŻERZE CSE:
https://www.draeger.com/pl_pl/Water-Treatment/Products/Services/Training/Simulation/Training-Confined-Space-Entry

 

 

więcej

ELMAR Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 55

ul. Cicha 1
55-100 Trzebnica
Polska
 
tel. (+48) 71 312 44 48
elmar@elmar-bhp.pl
www.elmar-bhp.pl
 
 
ELMAR zbudował największą w Polsce sieć własnych automatów vendingowych z środkami BHP, ustawionych w fabrykach Klientów. Obsługując dziś ponad 200 jednostek jest bezsprzecznie liderem rynku. Tak duża ilość obsługiwanych urządzeń to gwarancja doskonałej znajomości tematu. Przez lata specjaliści ELMAR dopracowali do perfekcji planowanie i realizację dostaw. Automaty, którymi opiekuje się ELMAR pracują 100% czasu.

Przez automaty dystrybuowana jest szeroka gama najlepszych środków ochrony pracy. Prym wiodą rękawice – wśród nich wyznaczające standardy rękawice marki ATG®.

ATG® to producent rękawic o najwyższym stopniu zaawansowania technologicznego. ATG® wyznacza trendy w branży ochrony dłoni. Seria rękawic MaxiFlex® to wzorzec jakościowy dla producentów i użytkowników na całym świecie. Użyte technologie, jakość wykonania i trwałość plasują je w czołówce najlepszych dostępnych rękawic. Rękawice ATG® są dostępne u dobrych dystrybutorów środków BHP, a firma ELMAR jest przedstawicielem marki na Polskę.
 

 

więcej

Zakład Znakowania Instalacji Przemysłowych ELMETAL s.c.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 4A

ul. Agatowa 9a, Gronowo Górne
82-310 Elbląg
Polska
 
tel. (+48) 55 235 01 85
fax (+48) 55 235 01 88
info@elmetal.pl
www.znakowanie.pl
 
 
Nasza firma istnieje od 1999r. Od początku działalności zajmujemy się znakowaniem oraz zabezpieczaniem instalacji i obiektów przemysłowych. Nasze wieloletnie doświadczenie w znakowaniu obiektów w kraju i za granicą pozwala nam zaoferować w pełni profesjonalne usługi w zakresie: projektowania systemów znakowania, dostawy materiałów oraz montażu na obiekcie klienta.

Obecnie nasza ofert obejmuje także zabezpieczenia antypoślizgowe, maty ergonomiczne oraz blokady LOCKOUT / TAGOUT oraz pełna gamę oznakowań poziomych podłóg.

Strategia firmy nastawiona jest na ciągły rozwój oraz wzbogacanie oferty w oparciu o ciągle rosnące wymagania i potrzeby naszych klientów.
 

 

więcej

Endeco Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 13

al. Korfantego 76
40-160 Katowice
Polska
 
tel. (+48) 32 251 73 22
kom. (+48) 601 420 267
fax (+48) 32 251 70 28
biuro@endeco.pl
www.endeco.pl
 
 
Firma Endeco Ltd Spółka z o.o. została założona w maju 1990 przez dwóch udziałowców – krajowe osoby fizyczne. Obecnie założyciele firmy mają 40% udziałów w firmie. Firma została utworzona dla oferowania polskiemu przemysłowi górniczemu specjalistycznych usług doradztwa technicznego. W roku 1992 zdecydowano o utworzeniu własnego zakładu produkcyjnego w Bytomiu dla wykonywania komponentów dla górnictwa podziemnego. W latach 1992 do 1998 produkowano zespoły górniczych przenośników zgrzebłowych (jak rynny, napędy, zastawki, rynny specjalne itp), zespoły i części dla kombajnów chodnikowych, układy hydrauliczne i inne. Równolegle w roku 1993 zdecydowano o utworzeniu odrębnego oddziału firmy dla potrzeb produkcji sprzętu tzw. bezpieczeństwa i ochrony pracy. Oddział ten do roku 2012 zlokalizowano w Tarnowskich Górach. Firma Endeco LTD jest nadal liczącym się producentem pochłaniaczy przeciwgazowych klasy 1 i klasy 2, filtrów do oddzielania oleju z powietrza wdechowego oraz innego sprzętu filtracji powietrza, dostawcą półmasek i masek pełno-twarzowych, filtrów i masek przeciwpyłowych. W roku 2006 wdrożono do produkcji i sprzedaży ręczne pompy hydrauliczne. W miarę upływu czasu ilość oferowanych typów obejmuje coraz to nowsze rozwiązania. Wraz z produkcją pomp wdrażana jest produkcja i sprzedaż specjalistycznego oprzyrządowania roboczego. Ta gałąź działalności znajduje uznanie głównie u klientów zagranicznych.
 

 

więcej

F. ENGEL K/S

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 48

Norgesvej 12
DK-6100 Haderslev
Denmark
 
tel. (+45) 74 22 35 35
kom. (+48) 501 374 715
fax (+45) 74 22 35 09
wod@f-engel.com
www.engel.eu
 
 
F. Engel K/S to rodzinna firma założona w 1927 roku i obecnie prowadzona przez czwarte pokolenie. F. Engel K/S produkuje i sprzedaje znaną odzież roboczą marki Engel Workwear. F. Engel K / S również produkuje i sprzedaje odzież Sunwill (odzież męska) i myśliwską Deerhunter. Główna siedziba znajduje się w Haderslev, gdzie zatrudnionych jest 160 pracowników. Ponadto F. Engel ma dwie fabryki na Litwie, gdzie zatrudnionych jest 400 szwaczek specjalnie przeszkolonych do produkcji naszych ubrań. Oferujemy odzież roboczą Engel dla przedsiębiorstw w handlu i przemyśle, budownictwie, sektorze offshore itp. Obecnie posiadamy również duży dział eksportu sprzedający odzież roboczą do całej Europy.

W F.Engel kładziemy nacisk na znaczenie bycia dobrymi doradcami i partnerami dla naszych klientów i użytkowników końcowych, dlatego nieustannie dokładamy starań, aby zmaksymalizować jakość produktów, innowacje, kreatywność, elastyczność i świadomość ekologiczną. Nasza odzież robocza jest stale dostosowywana do potrzeb rynku.

Engel Workwear sprzedaje odzież roboczą, której potrzebujesz – tradycyjną, nowoczesną lub specjalnie certyfikowaną. Ale nie jesteśmy w tym sami. Dostarczamy wysokiej jakości odzież roboczą do firm za pośrednictwem gęstej sieci dystrybutorów.
 

 

więcej

EXPLOTEAM S.C. Marta Konieczny, Katarzyna Olesińska

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 5

ul. Modrzejowska 50/14
42-500 Będzin
Polska
 
kom. (+48) 669 016 380 | 606 854 804
biuro@exploteam.pl
www.explosklep.pl
 
 
Jesteśmy dystrybutorem sprzętu do pracy na wysokości a także prowadzimy sprzedaż hurtową i stacjonarną marek związanych z rynkiem outdoorowym. W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości sprzęt hiszpańskiej marki CLIMAX – producenta wyposażenia do wykonywania bezpiecznej pracy na wysokości dla przemysłu Climax Industry oraz asortymentu dla użytkowników wykorzystujących zabezpieczenia we wszelkiego rodzaju aktywnościach związanych ze sportami wspinaczkowymi Climax Sport, w tym również pełne zabezpieczenia dedykowane dla użytkowników parków linowych.

W naszej ofercie znajdują się:
∙ uprzęże,
∙ kaski,
∙ przyrządy asekuracyjne, zaciskowe i zjazdowe,
∙ karabinki,
∙ absorbery energii,
∙ zawiesia, pętle i taśmy,
∙ akcesoria,
∙ liny.

Jesteśmy także wyłącznym dystrybutorem lin do pracy na wysokości słowackiej marki Gilmonte, które charakteryzują się m.in. niską wagą, długą żywotnością, gwarancją zachowania parametrów podczas użytkowania oraz niską rozciągliwością roboczą. W ofercie posiadamy najwyższej jakości liny typu A oraz liny z serii o podwyższonej wytrzymałości ProfiStatic. Naszą misją jest zabezpieczenie pracownika w liny, które zapewnią mu bezpieczeństwo, oraz najwyższy możliwy komfort pracy z oferowanym przez nas sprzętem. Na życzenie klienta dostarczamy niestandardowe odcinki lin do 500m (czas realizacji ustalany indywidualnie). Posiadamy także szeroki wybór lin dynamicznych oraz linek pomocniczych. Oferowany przez nas sprzęt jest łatwy w użyciu, wytrzymały, zapewnia maksymalny komfort pracownikom oraz jest w pełni zgodny z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa pracy. Ponadto prowadzimy sprzedaż hurtową i stacjonarną wielu znanych marek związanych z rynkiem outdoorowym – w tym sprzęt i akcesoria marki Stubai, buty wspinaczkowe Triop, odzież marki Black Yak oraz marki 8848.

 

 

więcej

FAGUM-STOMIL

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 19

ul. Łapiguz 118
21-400 Łuków
Polska
 
tel. (+48) 25 798 42 40
fax (+48) 25 798 98 11
marketing@fagum.pl
www.fagum.pl
 
 
Producent obuwia specjalistycznego przeznaczonego dla osób zatrudnionych w przemyśle przetwórczym, chemicznym, energetyce, górnictwie, służbach ratownictwa przeciwpożarowego, budownictwie, transporcie, rolnictwie, leśnictwie i rybołówstwie.
 

 

więcej

HAINING JINTAI KNITTING CO., LTD.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 29

No.1 Shuangbei Road, Haining, Zhejiang
314400 Haining
China
 
tel. (+86) 573-87266549
kom. (+86) 13511338111
fax (+86) 573-87090318
yaci@jintaiknit.com
www.jintaiknit.com
 
 

 
 
Established in 2006, Haining Jintai Knitting Co., LTD has a history of thirteen years. Now we are the only manufacturer of high visibility knitting material.

We have complete and various machines to make bulk orders of different fabric items and finish replacement orders, special orders, small orders and trial production orders in an efficient way.

We specialized in high visibility knitting materials, and have absolute advantage in HV red fabric. Meanwhile, based on conventional and basic fabric, we develop functional performance like wicking, anti-UV, anti-bacterial, and FR. FR material is our strength products. We also import the idea of sports and fashion into work wear fabric. In addition, we place high premium on the development of soft shell. Our knitting fabric takes up more than 50% of the soft shell, thus our price of soft shell is more competitive and both quality and delivery time are guaranteed.

We are very strict in quality control, and have got OEKOTEX certification, and EN20471/ANSI107/AS/NZS for common products. We have 8 QC in dyeing houses to be in charge of the full inspection and submit QC reports to our own specially assigned persons, and our technicians in laboratory test the hidden performance. Only approved fabric after testing is allowed for delivery. The approved QC reports will be kept for three years in case of any quality issue. We also have office in BD in charge of QC to give our top priority to quality.
 

 

więcej

Hongxin Plastic Products Co., Ltd

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 7

Room 809, Building A, Enjoy City, No.11 East ZhongShan Road, ChangAn District, Shijiazhuang City
50000 Shijiazhuang, Hebei Province
China
 
tel. (+86) 0311-67303376
kom. (+86) 13831119188
fax (+86) 0311-67303376
andy@hongxingmedical.com
www.hppsupply.com
 
 

 
 
Hongxin Plastic Products Co., Ltd. is a large-scaled plastic gloves manufactory, focuses on the medical, industrial and food ervices markets.

We can produce nitrile glove & vinyl glove. We have 40 production lines of nitrile located in Malaysia and Indonesia. The vinyl glove production line is located in Shandong Province, China. There are 32 production lines.

The company puts its efforts to meet the high standards of the medical products markets in Europe and in United States. Since the very beginning when the company was set up, a group of senior technicians have been employed to manage and produce in accordance to the standards of FDA/CE and also to the rules of ISO system strictly. Up till now, the medical gloves, powered and powder free, all pass the certification tests of FDA, CE and SGS. The company achieves the ISO:13485 certificate too. The company has gained reputation in all the customers, long-term cooperated or newly contacted, by remaining high quality for long time and timely deliveries with secured production progresses.
 

 

więcej

HUBEI PUFANG TEXTILE GROUP IMPORT & EXPORT CO., LTD.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 6

Unit402-404, Jinhua Building, Jianshe Avenue, Qiaokou District
430030 Wuhan, Hubei
China
 
tel. (+86) 27-83633390
kom. (+86) 13720209560
fax (+86) 27-83635186
brandon@pftex.cn
www.pftex.cn
 
 

 
 
HUBEI PUFANG TEXTILE GROUP I/E CO.,LTD. is a specialized export company combining trade and production. There are varieties of products including working garments (jacket, pants, bibpants, overall,etc.) bodywarmer, parka as well as various fashions and casual clothing, etc. The products have been exported to over 30 countries and regions such as Europe, USA, South America, South-east Asia, etc.
 

 

więcej

Hubix Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 61A

ul. Główna 43
96-321 Huta Żabiowolska
Polska
 
tel. (+48) 46 857 84 40
hubix@hubix.pl
www.hubix.pl
 
 
Producent narzędzi i sprzętu do prac pod napięciem oraz środków ochrony indywidualnej chroniących przed termicznym działaniem łuku elektrycznego.
 

 

więcej

JABER – Szkolenia z Pierwszej Pomocy

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 24

ul. Palmowa 11/19B lok. 22
42-208 Częstochowa
Polska
 
kom. (+48) 505 715 952
jaber-kursy@wp.pl
www.jaber-kursy.pl
 
 
Wypadek – co zrobić? Nagła utrata przytomności – jak się zachować? Tego, w jaki sposób postąpić w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia nauczą Was nasi instruktorzy!

Instytucja Szkoleniowa JABER od 2009 roku zajmuje się przeprowadzaniem kompleksowych szkoleń z zakresu pierwszej pomocy (zgodnie z wymogami Kodeksu Pracy). Nasi trenerzy to doświadczeni ratownicy medyczni. W ciekawy sposób przekazują wiedzę na temat ratowania życia (z użyciem fantomów, defibrylatorów AED, pozorowanych ran, prezentacji multimedialnych). Szkolenia realizujemy na terenie całego kraju. Termin, miejsce i koszt kursu ustalamy indywidualnie z Klientem. Wydajemy zaświadczenia.

Ofertę kierujemy do zakładów pracy, instytucji, placówek oświatowych, pracowników służby BHP oraz wszystkich osób zainteresowanych.
 

 

więcej

Jonhstone Safety Products

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 18

ul. Prusa 1/34
51-913 Wrocław
Polska
 
tel. (+48) 71 339 72 92 / 93
polska@jsp.co.uk
www.jspsafety.com
 
 
Z ponad 50-letnim doświadczeniem w produkcji i dedykowanym zespołem do badań i rozwoju, JSP zapewnia swoim klientom i w rezultacie ich konsumentom wyjątkowe produkty i rozwiązania tworzące wartość dodaną, dzięki uwzględnianiu warunków rynkowych i wytwarzaniu wyrobów najwyższej klasy. JSP to pewny wybór produktów ochrony indywidualnej najwyższej jakości, z rąk oddanego zespołu dążącego do doskonałości, reagującego na komunikowane wymagania, słuchającego swoich klientów i konsekwentnie wywiązującego się z obietnic. JSP wyprzedza wymagania rynku sprzętu ochrony indywidualnej, o czym świadczy chociażby zdobycie prestiżowej nagrody Frost & Sullivan za wiodącą na rynku europejskim ochronę głowy. Uzyskując tę nagrodę JSP został doceniony za zaangażowanie w dostarczanie wybitnych produktów przemysłowej ochrony głowy oraz za wsparcie klienta świadczone użytkownikom końcowym z całej branży przemysłowej. Produkty JSP są wytwarzane zgodnie ze światowym QMS – Systemem Zarządzania Jakością oraz schematem British Standard Institution (BSI) Kitemark™. Gwarantuje to ścisłą selekcję materiału, rygorystyczną kontrolę produkcji i dokładne badania partii.
 

 

więcej

Keda – Dalecki i wspólnicy SJ

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 47A

ul. Grunwaldzka 124
84-230 Rumia
Polska
 
tel. (+48) 58 671 93 42
kom. (+48) 695 935 430
biuro@keda.pl
www.keda.pl
 
 
Keda zajmuje się dystrybucją produktów służących do zabezpieczenia hali magazynowych, przemysłowych, a także innych miejsc pracy. W ofercie firmy Keda znajdą Państwo elastyczne bariery ochronne D-Flexx, lustra panoramiczne, przemysłowe, profile ochronno-ostrzegawcze, bariery oraz konstrukcje stalowe, a także wiele dodatkowych elementów służących zabezpieczeniu miejsc niebezpiecznych i ostrzegania przed nimi.
 

 

więcej

Kegel Błażusiak

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 39

ul. Ofiar Katynia 1
40-290 Katowice
Polska
 
kom. (+48) 721 491 597 | (+48) 724 283 344
katowice@kegel24.pl
www.bestwear.pl
 
 
Kegel Błażusiak to wiodący w Polsce producent odzieży i obuwia roboczego. Historia firmy sięga 1979 roku kiedy to dwaj bracia Błażusiakowie rozpoczęli to perspektywiczne przedsięwzięcie.

Wytrwałość i ciężka praca zaprocentowała, gdyż dzisiaj firmę Kegel Błażusiak wyróżnia jakość, rzetelność i doświadczony zespół ludzi, który zawsze jest do Państwa dyspozycji.
 

 

więcej

PW Krystian Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 52

ul. Staszica 9A
26-400 Przysucha
Polska
 
tel. (+48) 48 675 25 88
info@krystian.com.pl
www.krystian.com.pl
 
 
PW Krystian to producent specjalistycznej odzieży ochronnej i korporacyjnej oraz bezpośredni dystrybutor ŚOI wiodących producentów. Firma oferuje również szeroką gamę szkoleń z zakresu norm BHP, doboru środków ochrony indywidualnej oraz pracy na wysokości. Krystian świadczy także usługi w obszarze realizacji programów edukacyjnych, audytów BHP, organizacji mobilnych punktów sprzedaży ŚOI, a także zarządzania kartotekami.

Firma specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości odzieży ochronnej, dopasowanej do zróżnicowanych wymogów i potrzeb rynkowych. Produkty firmy Krystian gwarantują niezawodną ochronę przed niebezpieczeństwami związanymi m.in. z: ogniem, wysoką lub niską temperaturą czy substancjami chemicznymi.
 

 

więcej

Lakeland Industries Europe Ltd

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 34

Jet Park 2, 244 Main Road
HU15 2JU Newport, East Yorkshire
United Kingdom
 
tel. (+44) 1 430 478 140
kom. (+48) 791 120 001
fax (+44) 1 430 478 144
sales-europe@lakeland.com
www.lakeland.com/europe
 
 
Lakeland Industries Europe jest brytyjską spółką wywodzącą się z amerykańskiego koncernu Lakeland Industries Inc, firmy specjalizującej się w produkcji odzieży dla ochrony przed niebezpiecznymi substancjami chemicznymi, płomieniem oraz ciepłem. Posiada wieloletnie doświadczeniem na globalnym rynku ŚOI. Szeroka oferta produktowa jest wspierana przez indywidualne podejście do ochrony zdrowia i życia ludzi pracujących w niebezpiecznych miejscach. Protect Your People.
 

 

więcej

MACTRONIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 61A

ul. Stargardzka 4
54-156 Wrocław
Polska
 
tel. (+48) 71 351 86 53
fax (+48) 71 358 44 42
sekretariat@mactronic.pl
www.mactronic.pl
 
 
MACTRONIC jest jednym z czołowych producentów przenośnego oświetlenia bateryjnego i akumulatorowego w Polsce. 30-letnie doświadczenie pozwoliło na zbudowanie silnej i kojarzonej przede wszystkim z doskonałą jakością marki, która oferuje sprzęt dla profesjonalistów oraz osób aktywnie spędzających każdą wolną chwilę.

Na pełną ofertę Mactronic składają się trzy linie produktowe:
∙ PROFESSIONAL LINE – oświetlenie dla przemysłu, straży pożarnej oraz służb ratowniczych.
∙ TACTICAL LINE – oświetlenie dla służb mundurowych (policji, wojska, straży granicznej).
∙ ADVENTURE LINE – produkty dedykowane pasjonatom aktywnego wypoczynku i szeroko rozumianego outdooru.

Mactronic od 1998 roku jest również wyłącznym, autoryzowanym przedstawicielem producenta latarek profesjonalnych firmy Streamlight USA.
 

 

więcej

MASKPOL S.A. Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 13

Konieczki
42-140 Panki
Polska
 
tel. (+48) 34 310 93 00
kom. (+48) 692 442 482
fax (+48) 34 317 98 31
biuro@maskpol.com.pl
www.maskpol.com.pl
 
 
Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego MASKPOL S.A. jest uznanym producentem sprzętu ochrony układu oddechowego, skóry i głowy oraz wyposażenia dla wojska, policji i służb specjalnych.

 
 
Enterprise of Protective Equipment MASKPOL S.A. is appreciated and with the many years tradition producer of the equipment for protection the respiratory system, skin and head and equipment for army, police and for the special services.
 

 

więcej

Max Harter

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 66

ul. Filipowicza 1/14
05-400 Otwock
Polska
 
kom. (+48) 506 530 216
aed@maxharter.com
maxharter.com
 
 
MAX HARTER Life Support Solutions, autoryzowany dystrybutor firm ZOLL Medical Corporation, Medical Feedback Technologies, bezpośredni importer defibrylatorów Philips Healthcare oraz partner handlowy Laerdal Medical. MAX HARTER działa na polskim ryku od 2010 roku. Od tego czasu zainstalowaliśmy ponad 5 tysięcy zautomatyzowanych defibrylatorów AED i przeszkoliliśmy ponad 25 tysięcy osób. Skutecznie wprowadziliśmy na polski rynek zautomatyzowane defibrylatory Philips HeartStart FRx i HeartStart HS1. Obecnie w naszym portfolio oprócz urządzeń Philips znajdują się defibrylatory ZOLL AED 3, Zoll AED Plus, Zoll AED Pro, zminiaturyzowane aparaty wspierające resuscytację Beaty oraz szeroki asortyment sprzętu szkoleniowego do nauki resuscytacji.

SPECJALIZACJE: programy wczesnego dostępu do AED; sprzedaż i serwis defibrylatorów, systemów przechowywania, systemów alarmowych, szkolenia z pierwszej pomocy, zawody i mistrzostwa, safety day/week imprezy integracyjne.
 

 

więcej

MOLDEX-POL P.H.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 57A

ul. Staszica 52
41-400 Mysłowice
Polska
 
tel. (+48) 32 222 64 68
kom. (+48) 602 328 431
biuro@moldexpol.com.pl
www.moldex-europe.com
 
 
PROFESJONALNA OCHRONA SŁUCHU I DRÓG ODDECHOWYCH

W swojej ofercie posiadamy: wkładki przeciwhałasowe jednorazowego i wielorazowego użycia o różnej wartości tłumienia od 22dB do 36dB dostępne w wersji standard, z żyłką i wykrywalne przez detektor metali, oraz alternatywne komfortowe nauszniki przeciwhałasowe. Półmaski przeciwpyłowe w klasie P1, P2 i P3 ze zwiększoną o 260% powierzchnią filtrującą, standard lub z zaworem wydechowym do ochrony układu oddechowego przed pyłami, dymami, aerozolami oraz ozonem i gazami < NDS. Półmaski i maski pełnotwarzowe przeciw gazom, parom i pyłom z dostępnymi pochłaniaczami A1, A2, A1B1E1, A1B1E1K1, A2B2E1, AX, A2B2E2K2 oraz filtrami P1R, P2R, P3R.
 

 

więcej

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 72

ul. Czackiego 3/5
00-043 Warszawa
Polska
 
biuro@ospsbhp.pl
www.ospsbhp.pl
 
 
OSPSBHP zrzesza niemal 3000 członków – pracowników służby BHP. Działa na terenie całej Polski, na podstawie Ustawy Prawo o Stowarzyszeniach. Stowarzyszenie realizuje cele statutowe przy wykorzystaniu społecznej pracy członków. Dba o doskonalenie wiedzy i umiejętności służby BHP oraz popularyzację problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy. Stwarza warunki do integracji środowiska i możliwość wyrażania opinii w sprawach rozwiązań prawno-organizacyjnych związanych z bezpieczeństwem. OSPSBHP tworzy nowe standardy pracy, przestrzega zasad etyki zawodowej. Stowarzyszenie posiada 38 oddziałów w całym kraju.

Szczegóły na www.ospsbhp.pl
 

 

więcej

OXYLINE Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 30

ul. Piłsudskiego 23
95-200 Pabianice
Polska
 
tel. (+48) 42 215 10 68
kom. (+48) 511 149 974
fax (+48) 42 203 20 31
oxyline@oxyline.eu
www.oxyline.eu
 
 
OXYLINE – to przede wszystkim polski producent półmasek filtracyjnych oraz dystrybutor środków ochrony indywidualnej. Chronimy pracujących w różnych gałęziach gospodarki już od ponad 10 lat. Firma stworzona jest w 100% z polskiego kapitału.

OXYLINE – to przede wszystkim wysoka jakość produktów o czym może świadczyć szereg uzyskanych certyfikatów. Cała produkcja odbywa się na terenie naszego kraju, wyłącznie z wysokiej jakości polskich i niemieckich materiałów, wykorzystując innowacyjne rozwiązania technologiczne.

OXYLINE – buduje stałe, solidne i wieloletnie relacje ze swoimi partnerami handlowymi na całym świecie oraz placówkami naukowo-badawczymi co motywuje Nas do ciągłego rozwoju firmy, podejmowania nowych wyzwań i wytyczania nowych celów.

OXYLINE – to nie tylko półmaski filtracyjne, ale również światowe marki w zakresie:
∙ Sprzętu izolującego
∙ Masek i półmasek przeciwgazowych
∙ Rękawic ochronnych
∙ Kombinezonów ochronnych
∙ Okularów ochronnych
∙ Sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości.

OXYLINE POPRAWIA JAKOŚĆ PRACY I ŻYCIA OBECNYM ORAZ PRZYSZŁYM POKOLENIOM

Zapraszamy, odwiedź nasze stoisko oraz stronę www.oxyline.eu
 

 

więcej

Pionier Workwear, Ahlers-Poland Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 32

ul. Zbożowa 29
45-837 Opole
Polska
 
kom. (+48) 662 274 670
bartlomiej.kaczmarzyk@pionier-workwear.com
www.pionier-workwear.com
 
 
Pionier Workwear, jeden z największych producentów odzieży roboczej w Niemczech, z powodzeniem zaprezentował w 2018 innowacyjne kolekcje CONCEPT i PERFORMER po okresie intensywnego projektowania. „Pionier Workwear zna potrzeby klienta końcowego i działa szybko. Cieszy nas, że obecny rozwój marki jest tak pozytywnie odbierany przez klientów i prasę”, mówi Ulrich Heesen, dyrektor zarządzający i dodaje: „Reakcja na nowe rozwiązania i nasze propozycje w zakresie produkcji odzieży jest bardzo pozytywna i zachęca nas, abyśmy podążali obraną przez nas drogą”.

Marka Pionier Workwear to wiele wzorów odzieży zróżnicowanych pod względem użytych materiałów, gramatury czy kroju, zaprojektowanych dla kobiet i mężczyzn. Przeznaczony dla wielu branż przemysłowych, rzemieślniczych oraz spożywczych. Z powodzeniem jest użytkowana przez pracowników, między innymi na budowach, przy produkcji jedzenia, w przemyśle ciężkim, a mnogość wzorów pozwala także na uposażenie kadry zatrudnionej w sektorze usług oraz ubranie pracowników biurowych, niezależnie od płci, w stylowe garnitury i koszule.

Pionier Workwear rozwija odzież roboczą od ponad 75 lat i jest jednym z dziesięciu najlepszych producentów w branży odzieży roboczej. Wysoka jakość i funkcjonalność odzieży jest dostosowana do warunków pracy i standardów technicznych. Pionier Workwear jest dostępny u wiodących sprzedawców detalicznych w Niemczech i Europie. Partnerem dystrybucji w Polsce jest Ahlers Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu.
 

 

więcej

PPO PP

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 14

ul. Dworcowa 25
47-100 Strzelce Opolskie
Polska
 
tel. (+48) 77 404 94 53
kom. (+48) 692 283 310
fax (+48) 77 404 94 41
sekretariat@ppo.pl
www.ppo.pl
 
 
Właściwy dobór obuwia to kluczowa sprawa w każdej firmie. Tylko właściwie dobrane obuwia może zagwarantować pracownikowi bezpieczeństwo i komfort pracy, by mógł skupić się wyłącznie na wykonywanych czynnościach. PPO jako największy polski producent obuwia bezpiecznego i zawodowego w ofercie posiada ponad 90 modeli, które pozwalają na optymalny dobór obuwia na każde stanowisko. Komfortowe, wygodne, a przede wszystkim bezpieczne obuwie produkowane w Polsce spełnia wymagania norm europejskich, doskonale chroni przed poślizgiem i nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia. PPO dysponuje nowoczesnym potencjałem technologicznym. Na cholewki stosuje wysokiej jakości materiały, które gwarantują bardzo dobre właściwości higieniczne. Marka PPO jest ceniona za jakość produktów, ich trwałość i niezawodność. Obuwie przeznaczone dla osób pracujących w zróżnicowanych warunkach pracy zapewnia kompleksową ochronę nóg oraz optymalny komfort i bezpieczeństwo pracy. Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z aktualną ofertą.
 

 

więcej

Prosave.pl Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 33

ul. Polna 127
87-100 Toruń
Polska
 
tel. (+48) 56 664 40 44
prosave@prosave.pl
www.prosave.pl
 
 
PROSAVE.PL to firma z długoletnią tradycją na rynku polskim w produkcji i dystrybucji artykułów BHP. Historia naszej firmy zaczęła się w 1998 roku. Podczas dynamicznego rozwoju firma skupiona była na rynku dystrybucji artykułów BHP. W kolejnych latach działania firmy przeniosły się również na rynek odbiorców końcowych, czyli zakładów produkcyjnych i użytkowników indywidualnych.

Tworzymy nowe produkty, które dystrybuujemy pod własnymi markami: JOBWEAR oraz JOBSAFE, JOBWELD, JOBFOOD. Ubieramy od stóp do głów w odzież i akcesoria BHP.

Od kilku lat z powodzeniem wprowadzamy usługę outsourcingu BHP w oparciu o nasz autorski program informatyczny MOR oraz urządzenia vendingowe. Posiadamy 6 oddziałów w całej Polsce oraz własną szwalnię. Oferujemy usługę prania i serwisowania odzieży, we współpracy z naszymi sprawdzonymi Partnerami.

Znak graficzny w naszym nowym logotypie symbolizuje pancernika, to jeden z gatunków reprezentujących życie na Ziemi, wymagających szczególnej ochrony. Nawiązując do naturalnego przystosowania zwierzęcia do ochrony przed niebezpieczeństwem dzięki niezawodnemu pancerzowi, chcemy wyrazić przekonanie o niezwykle istotnym znaczeniu naszej misji. Pancerz stanowi metaforę bogatej wiedzy i doświadczenia, które pozwalają na zapewnienie kompleksowej ochrony życia człowieka podczas pracy.
 

 

więcej

PROTEKT Grzegorz Łaszkiewicz

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 25

ul. Starorudzka 9
93-403 Łódź
Polska
 
tel. (+48) 42 680 20 83
kom. (+48) 665 447 355
fax (+48) 42 680 20 93
info@protekt.com.pl
protekt.com.pl
 
 
Polska firma w 100% z kapitałem polskim. Producent sprzętu do prac na wysokości. Nasze wyroby są najwyższej jakości zgodne z polskimi i europejskimi normami bezpieczeństwa, posiadające certyfikaty bezpieczeństwa „CE” oraz Deklaracje Zgodności typu WE. W naszej ofercie posiadamy szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, urządzenia samohamowne, samozaciskowe, systemy asekuracji pionowej i poziomej statywy bezpieczeństwa, słupołazy, drzewołazy, belki zaczepowe, drążki teleskopowe.
 

 

więcej

Quizspotter

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 57

ul. Wrocławska 37A
30-011 Kraków
Polska
 
tel. (+48) 12 345 18 22
biuro@quizspotter.com
www.quizspotter.com
 
 
Quizspotter to sposób na skupienie uwagi pracowników na zasadach bezpieczeństwa. Nasza kompleksowa usługa polega na realizacji interaktywnego turniej wiedzy połączonego ze szkoleniem np. podczas Dni Bezpieczeństwa w zakładzie pracy.

Proponowana forma pozwala zerwać z utrwalonym schematem szkoleń, co przekłada się na wyjątkowe skupienie i zaangażowanie pracowników. Pobudzenie emocji i rywalizacji oraz multimedialny przekaz wsparty interakcją powoduje znacznie trwalsze zapamiętywanie wielu ważnych informacji. Publiczne wyróżnienie pracowników, którzy wykażą się najlepszą wiedzą buduje także pozytywne skojarzenia z kulturą bezpieczeństwa.

W ciągu 2 godzin, zamieniamy wskazane przez zleceniodawcę pomieszczenie w salę turniejową, wyposażoną w interaktywne oświetlenie i sprzęt audiowizualny. Wyposażamy wszystkich pracowników w urządzenia z ekranem dotykowym, a następnie konferansjer przeprowadza turniej przekazując i sprawdzając wiedzę pracowników.

Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dopasować formę i treść do specyficznych wymagań zakładu. Rywalizacja może odbywać się indywidualnie i drużynowo (zmiany, brygady, działy, zakłady).

Świadczymy pomoc w opracowaniu treści oraz pytań odpowiednich do niebezpieczeństw i zasad specyficznych dla danego zakładu. Nasi klienci cenią możliwość analizy odpowiedzi udzielonych podczas gry. Raport który dostarczamy pozwala zidentyfikować deficytowe obszary wiedzy, a przez to może pomagać w likwidacji zagrożeń i planowaniu działań.
 

 

więcej

Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe RAKON

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 15

ul. Józefa Von Eichendorffa 14
47-400 Racibórz
Polska
 
tel. (+48) 32 415 34 89
kom. (+48) 608 762 169
handel@rakon.com.pl
www.rakon.com.pl
 
 
Szanowni Państwo

Zapraszamy do współpracy z przedsiębiorstwem odzieżowym RAKON. Stoi za nami 50-letnie doświadczenie na rynku odzieżowym. Należymy do grona największych i najbardziej nowoczesnych przedsiębiorstw odzieżowych w Polsce. Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Siła naszej firmy wynika z faktu, iż na każdym kroku funkcjonowania zawsze kierujemy się zaangażowaniem i profesjonalizmem w podejściu do klienta.

Jako ogólnopolski lider w produkcji odzieży roboczej inwestujemy w badania i rozwój nowych technologii. Stawiamy na jakość produktu. Naszą mocną stroną są kompetentni pracownicy posiadający zarówno specjalistyczną wiedzę oraz umiejętności i doświadczenie. Nieustannie inwestujemy w personel co pozwala nam realizować najtrudniejsze zadania. Połączenie tak bogatego doświadczenia i umiejętności pracowników pozwoliło nam stworzyć szeroki wachlarz produktów zgodnych z potrzebami naszych klientów. Nasza oferta obejmuje: odzież roboczą, medyczną, higieniczno-sanitarną, specjalistyczną, oraz inne produkty.

Wybierając PPO RAKON decydujecie się Państwo na współpracę z profesjonalistami i wybieracie rzetelnego partnera biznesowego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

więcej

Ursula Rath GmbH

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 50

Messingweg 11
48308 Senden
Germany
 
tel. (+49) 2597 962417
fax (+49) 2597 962450
gruschka@rath.de
www.raths.pl
 
 
Przygotuj się do swojej pracy.

Z nami każdego dnia.

EKSPERCI OD 1965 R. Nasz zakład w Senden w Münsterland od 1965 r. produkuje wysokiej jakości produkty do ochrony rąk w przemyśle, powstające na podstawie własnych badań i w toku własnej produkcji.

pr88 – oryginał w żółtym kolorze, do dzisiaj sprawdzony w milionach egzemplarzy – pochodzi z naszego zakładu zajmującego się ochroną skóry.

Jako rzemieślnicy pracujemy dla rzemieślników, codziennie tworząc naszą paletę produktów w celu spełnienia wymagań ochrony rąk w branży przemysłowej.

Dla Twojej skóry – dzień po dniu.
 

 

więcej

RUIAN KAIHAO INTERNATIONAL TRADE CO.LTD

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 51

Puxi Industrial zone, Pongpu Twon, Ruian
325200 Ruian
China
 
tel. (+86) 577-65781122
kom. (+86) 18968895882
fax (+86) 577-65780022
zhongyuxieye@sina.com
zhongyusafe.en.alibaba.com
 
 

 
 
Wenzhou Zhongyu Technology Co., Ltd is founded in 2011, located in Wenzhou city, Zhejiang province.

We are specializing in the production of safety shoes and special boots in food industry, mining boots, working boots, anti-smashing and anti-puncture rain boots. For safety rain boots we adopt injection technology and take PVC as the material which behave excellently in grease-proofness, chemical corrosion resistance, anti-slidding and wear resistance. The quality and stability is certified by CE EN ISO 20345:2011 SRC. Our production facility covers an area of 5500 square meters, with an annual production capacity of 1500000 pairs of boots and safety shoes.

We provide OEM processing service, and more new styles are arriving, welcome worldwide customers to visit our factory and negotiate business.
 

 

więcej

Safetyline

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 32A

ul. Igańska 20
04-087 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 870 23 31
kom. (+48) 512 274 060
fax (+48) 22 870 23 31
info@safetyline.pl
www.safetyline.pl
 
 
Firma OPTIBLOK posiada wieloletnie doświadczenie w branży optycznej.

Nasza działalność obejmują różne segmenty rynku optycznego m.in.:
∙ dystrybucję i produkcję okularów ochronnych korekcyjnych SAFETYLINE
∙ dystrybucję opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych marki Belutti (www.belutti.com)
∙ dystrybucję soczewek okularowych
∙ usługi pełnozakresowej szlifierni optycznej

Tworzymy zespół zaangażowanych osób, które profesjonalnie wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i zapewniają kompleksową obsługę.

Aby zapewnić wysoką jakość naszych wyrobów współpracujemy z Centralnym Instytutem Ochrony Pracy (CIOP) oraz z Urzędem Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. (URPL)

 

 

więcej

SCHÜTZE-SCHUHE GmbH

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 46

Pregartener Straße 15
4284 Tragwein
Austria
 
tel. (+43) 7263 88 323 22
kom. (+43) 660 110 5000
fax (+43) 7263 88 323 7
a.roitner@schuetze-schuhe.at
www.schuetze-schuhe.at
 
 

 
 
Dear business partners,
Dear customer,

More than ninety years of shoe manufacture in Tragwein/Austria did not happen all on its own. My predecessors laid the foundations for that development through their hard work and vision.
The family business founded by my grandfather in 1925 experienced a host of ups and downs in uncertain times and has survived major political and social upheavals.
From the outset, we have striven to manufacture high-quality shoes in a difficult marketplace.
To achieve that goal, high-quality materials, a comfortable fit, skilled workmanship and a passion for the craft of shoemaking are the prerequisites.
Our long-term objectives include staying agile, planning ahead in structures and technology, keeping our employees motivated and reliable, and a steady rate of growth.
We also consider it our responsibility to behave sustainably in social matters and towards the environment. One of our key tasks is to continually improve the quality of our products and service for our customers, since it is they who are our true employers.
Owing to our ongoing expansion, we are able to guarantee operations in Tragwein for our employees and thus continue to contribute to the development of our traditional home. By doing so, we also lay the foundations for the next generation and can be sure that the SCHÜTZE SCHUHE brand will live on.

Thank you for your loyalty and trust in us.

Best wishes from the beautiful Austrian Mühlviertel,

Thomas Schützeneder
 

 

więcej

SEKA S.A.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 59

ul. Paca 37
04-386 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 517 88 88
seka@seka.pl
www.seka.pl
 
 
Rozpoczęliśmy działalność w 1988 r. W tym czasie firma została przekształcona od spółki SEKA Sp. z o.o. do obecnej formy, to jest SEKA S.A.

Nasza główne obszary działania to:
∙ bezpieczeństwo pracy i ppoż. oraz ochrona środowiska,
∙ doradztwo w zakresie prawa pracy oraz sprawach personalnych,
∙ szkolenia z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, zarządzania zasobami ludzkimi, bezpieczeństwo i higiena pracy, rachunkowości i podatków oraz szkolenia zawodowe,
∙ doradztwo w zakresie projektów unijnych, przygotowanie projektów szkoleniowych, inwestycyjnych.

Prowadzimy działalność na terenie całego kraju za pośrednictwem oddziałów terenowych w Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Katowicach, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Warszawie i we Wrocławiu oraz kilkunastu przedstawicieli regionalnych w największych miastach Polski.

Dowodem wysokiej jakości naszych usług jest prowadzenie działalności zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością spełniającym wymagania normy ISO 9001:2015, co zostało potwierdzone przez audytorów zewnętrznych.

SEKA S.A. została wyróżniona w konkursie na Mazowiecką Firmę Roku 2002 w kategorii EDUKACJA.
 

 

więcej

Skarem Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 8

ul. 1 Sierpnia 24
37-450 Stalowa Wola
Polska
 
tel. (+48) 15 843 23 46
kom. (+48) 517 440 996
biuro@skarem.pl
www.skarem.pl
 
 
Skarem Sp. z o.o. istnieje od 1994 r. Nasze usługi to ochrona fizyczna, systemy zabezpieczeń, usługi porządkowo-czystościowe, dystrybucja oraz sprzedaż artykułów BHP. Swoją pracę realizujemy na najwyższym poziomie dzięki właściwemu doborowi pracowników oraz profesjonalnemu nadzorowi. Metody te w połączeniu z nowoczesnymi technologiami skutkują ciągłym wzrostem zapotrzebowania na nasze usługi. Dzięki zaangażowaniu jesteśmy wiarygodni, odpowiedzialni, dajemy gwarancję właściwej realizacji usług.

 
 
Skarem Sp. z o.o. exists since 1994. We provide security services, security systems, cleaning services protective wear accessories and protective wear clothing. Skarem company hires professional, well trained employees and efficient supervision team. The qualified staff combined with advanced technologies make us a trustworthy subject. We always guarantee great quality and well done services.
 

 

więcej

STANMARK MARK KUBIK

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 27

ul. Halki 6
30-228 Kraków
Polska
 
tel. (+48) 12 653 22 12
fax (+48) 12 653 21 70
biuro@stanmark.pl
www.stanmark.pl
 
 
STANMARK jest producentem:
∙ ochronników słuchu STOPPER;
∙ aparatów APO;
∙ zestawów ZPO do płukania oka.

 

 

więcej

SUNDOOR Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 4

ul. Kurta Aldera 44
41-506 Chorzów
Polska
 
tel. (+48) 32 246 00 50
fax (+48) 32 246 00 55
info@sundoor.pl
www.sundoor.pl
 
 
Nasza firma działa na rynku od 1997 roku, zajmujemy się sprzedażą oraz montażem systemów zabezpieczających podczas prac na wysokości. Nasze urządzenia wykorzystywane są także podczas akcji ratowniczych i działań interwencyjnych oddziałów specjalnych. Umożliwiamy przeglądy okresowe i konserwację systemów stałych, dodatkowo, przeprowadzamy ekspertyzy oraz szkolenia wysokościowe dla pracowników.

W strukturach firmy od 2004r działa akredytowane Laboratorium Badawcze (AB 476), wykonujące pomiary czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy i ogólnym. W ramach przeprowadzanych przez Laboratorium Badawcze pomiarów dokonujemy oceny ekspozycji pracowników na pole elektromagnetyczne na stanowiskach pracy, jak również oceniamy poziom wpływu promieniowania na środowisko ogólne.

Firma SUNDOOR Sp. z o.o. od lat dba o ochronę zdrowia i życia osób oraz środowiska naturalnego. Zrealizowane dla naszych Klientów projekty i znajomość specyfiki prac w trudnych warunkach zainspirowały nas do wzbogacenia oferty o usługi OrthoDrone z wykorzystaniem profesjonalnych bezzałogowych statków powietrznych. Stosujemy najnowocześniejsze technologie, w celu wyeliminowania ryzyka dla osób i mienia, podczas działań na wysokości oraz w obszarach trudno dostępnych. Na podstawie zebranych materiałów przygotowujemy specjalistyczne opracowania: ortofotomozaiki, modele 3D obiektów, numeryczne modele pokrycia terenu i obliczenia objętości.
 

 

więcej

SUNGBOO Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 26

ul. Chemiczna 14
22-100 Chełm
Polska
 
tel. (+48) 82 565 28 41
kom. (+48) 602 873 477
info@sungboo.pl
www.sungboo.pl
 
 
Producent wysokiej jakości rękawic ochronnych dla użytkowników przemysłowych, w tym m.in. z branż motoryzacyjnej, budowlanej, transportowej, spożywczej, oraz wszędzie tam gdzie wymagana jest ochrona dłoni przed skaleczeniem, zabrudzeniem, etc. Firma z blisko 27 letnią historią. Realizuje dostawy na terenie całej Polski, oraz w wybranych krajach UE.

Produkty z oferty SUNGBOO Sp. z o.o. charakteryzują się bardzo dobrym wskaźnikiem cena / jakość, przez co stanowią konkurencyjną ofertę dla wymagających Klientów. Ponadto, mocną stroną SUNGBOO Sp. z o.o. jest bardzo szybka i miła obsługa.

ZAPRASZAMY!
 

 

więcej

SUZHOU INDUSTRIAL LTD.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 44

Room 456 Building 17, No.2588 Tianedang Road, Wuzhong District
215000 Suzhou, Jiangsu Province
China
 
tel. (+86) 51266534404
kom. (+86) 18914047010
fax (+86) 51266534404
info@suzhouindustrial.com
www.suzhouindustrial.com
 
 

 
 
Committed to the safety protective clothing, workwear, uniform, working gloves for the development, production and service.
 

 

więcej

SVANTEK Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 31

ul. Strzygłowska 81
04-872 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 518 83 00
kom. (+48) 795 568 643
fax (+48) 22 518 83 12
biuro@svantek.pl
www.svantek.pl
 
 
SVANTEK to polska firma założona w 1990 r. oferująca mierniki poziomu dźwięku i drgań, które wyróżniają się innowacyjnością i niezawodnością. Jako pierwsi umożliwiliśmy pomiar hałasu i wibracji jednym przyrządem. Jako pierwsi zaoferowaliśmy ręczny miernik 6-kanałowy, umożliwiający jednoczesny pomiar drgań miejscowych i ogólnych.

Kompleksowa oferta dla branży BHP, w tym laboratoriów akredytowanych, zawiera mierniki i dozymetry dla pomiarów hałasu i drgań na stanowiskach pracy, kalibratory akustyczne i drgań, a także oprogramowanie do analizy danych pomiarowych i tworzenia raportów.

W wyniku konsekwentnej strategii oferowania innowacyjnych i niezawodnych produktów, SVANTEK stał się światowym liderem w dziedzinie aparatury pomiarowej dla pomiarów hałasu i drgań. Dzisiaj SVANTEK posiada lokalne biura we Włoszech, Niemczech, Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii i ponad 50 dystrybutorów na całym świecie.

Zapraszamy na nasze stoisko!
 

 

więcej

TEMREX-DYNATECH Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 40

al. Katowicka 261
05-830 Urzut
Polska
 
tel. (+48) 22 755 59 49
kom. (+48) 600 050 545
fax (+48) 22 724 30 32
info@temrex.pl
www.temrex.pl
 
 
Firma TEMREX-DYNATECH Sp. z o.o. jest producentem samoobsługowych dystrybutorów bębnowych, szufladowych i szafkowych gwarantujących 24 godziny/dobę ściśle kontrolowany dostęp do narzędzi i artykułów BHP, pełną kontrolę stanów magazynowych oraz automatyczne zarządzanie zaopatrzeniem.

Odrębnym produktem w ofercie są systemy pionowego składowania towarów, narzędzi i dokumentów. W skład systemów wchodzą regały karuzelowe, regały windowe oraz układnice magazynowe. TEMREX-DYNATECH Sp. z o.o. posiada dwa zakłady produkcyjne.

DYSTRYBUTOR NARZĘDZI I ARTYKUŁÓW BHP
Samoobsługowy dystrybutor typu bębnowego dostępny jest w różnych konfiguracjach oferujących od 90 do 936 niezależnych lokalizacji, z pełną kontrolą dostępu. Wyposażony jest w ekran dotykowy, za pomocą którego użytkownik obsługuje ergonomiczne oprogramowanie. Istnieje możliwość interfejsu oprogramowania dystrybutora z oprogramowaniem zewnętrznym np. SAP. Dystrybutor można wyposażyć w czytnik kart magnetycznych, zbliżeniowych, a także w czytnik kodów kreskowych. Możliwość automatycznego generowania raportów i zamówień, ograniczenia wydawanych artykułów co do asortymentu i ilości. System może zostać rozbudowany o dodatkowe moduły bębnowe, a także szafkowe i szufladowe.
 

 

więcej

TONEX S.C.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 30

ul. Kościuszki 178
40-524 Katowice
Polska
 
tel. (+48) 32 601 24 13
tonexsc@tonexsc.pl
www.tonexsc.pl
 
 
Firma TONEX prowadzi działalność mającą na celu doradztwo i kompleksowe zaopatrzenie firm w materiały, akcesoria i urządzenia spawalnicze, osprzęt BHP oraz materiały ścierne. Wiedza i doświadczenie które przez lata zdobyliśmy wspólnie z Naszymi Kontrahentami ukształtowały politykę Naszej firmy opartej na partnerstwie i profesjonalnym doradztwie wspartym produktami kształtującymi rynek. Zasługą tak licznego zainteresowania Naszymi usługami jest elastyczność względem potrzeb klientów wsparta szeroką gamą produktów oraz cechująca Nas kreatywność i profesjonalizm. Uczestnicząc w sukcesach Naszych kontrahentów budujemy także Naszą pozycję na rynku.
 

 

więcej

Grupa Totem

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 2

al. Harcerska 3d
41-500 Chorzów
Polska
 
tel. (+48) 32 724 11 33
fax (+48) 32 241 44 33
biuro@grupatotem.pl
www.grupatotem.pl
www.totemsafety.pl
 
 
Kompleksowe rozwiązania do pracy na wysokości.

Misją działalności Grupy Totem jest stworzenie bezpiecznego środowiska do pracy na wysokości. W tym celu łączymy pasję, wiedzę i doświadczenie, które rozwijamy w trzech gałęziach działalności:
∙ TotemSafety – projektowanie i montaż systemów asekuracyjnych do prac na wysokości (systemy pionowe, poziome, siatki asekuracyjne, siatkowe platformy robocze) oraz alpinistycznych systemów mycia fasad ASMF) www.totemsafety.pl
∙ Wysokoscioweprace.pl – doradztwo, przeglądy i sprzedaż sprzętu do prac na wysokości, w tym środki ochrony indywidualnej
∙ CSWTotem – szkolenia do prac na wysokości w dostępie budowlanym i linowym; systemowe: IRATA, OTDL, SPRAT, szkolenia do pracy na turbinach wiatrowych GWO oraz szkolenia z ewakuacji/ratownictwa, jak również do pracy w ciasnych przestrzeniach.

W tak zintegrowanym środowisku oraz przy współpracy z dostawcami systemów i zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości, np. Latchways, Vertic, Visor, Huck, możemy zagwarantować indywidualne oraz kompleksowe rozwiązania asekuracyjne dla biur projektowych, właścicieli i zarządców obiektów, specjalistów ds. BHP, pracodawców i pracowników lub dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z branżą wysokościową.

Jakość i wszechstronność naszych usług doceniają:
SKANSKA, PORR, BUDIMEX, MOSTOSTAL, Hochtief, WARBUD, BUMA, APERAM, Arcelor Mittal, Saint Gobain
 

 

więcej

Tractel Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 36

ul. Bysławska 82
04-993 Warszawa
Polska
 
tel. (+48) 22 616 42 44 / 47
tractel.polska@tractel.com
tractel.com
 
 
Tractel jest francuską firmą, jednym z wiodących światowych producentów sprzętu do asekuracji pracy na wysokości. W ofercie firmy jest szeroka gama środków ochrony indywidualnej (uprzęże, amortyzatory, urządzenia samohamowne) jak i poziomych i pionowych systemów stałych. Tractel jako pierwszy na rynku wprowadził całą gamę SOI przebadanych zgodnie z europejskimi przepisami dopuszczonych dla użytkowników o wadze do 150kg (50kg powyżej obecnych standardów CE). Wysoka jakość produktów marki Tractel potwierdzona jest bezterminowym ich dopuszczeniem do użytkowania (pod warunkiem robienia regularnych przeglądów okresowych oraz stosowania się do wymogów instrukcji obsługi).
 

 

więcej

uvex safety Polska sp. z o.o. sp. k.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 28

ul. Głogowska 3A
47-208 Większyce
Polska
 
tel. (+48) 77 482 62 58
kom. (+48) 601 895 765
fax (+48) 77 482 62 57
uvex@uvex-integra.pl
www.uvex-safety.pl
 
 
uvex safety od ponad 90 lat oferuje środki ochrony indywidualnej najwyższej jakości. Innowacyjne produkty marek: uvex, Heckel, HexArmor oraz laservision spełniają najwyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa, funkcjonalności i komfortu użytkownika. Dzięki wysokiemu udziałowi produkcji wewnętrznej realizowanej na terenie Europy oraz zastosowaniu nowoczesnych technologii, środki ochrony indywidualnej uvex zapewniają niezawodną ochronę w czasie pracy i wypoczynku.

uvex safety Polska oferuje:
∙ środki ochrony wzroku
∙ korekcyjne okulary ochronne
∙ środki ochrony słuchu
∙ hełmy i czapki ochronne
∙ środki ochrony dróg oddechowych
∙ kombinezony ochronne
∙ rękawice ochronne
∙ obuwie ochronne.

 

 

więcej

Firma W. Lewandowski PHU

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 21

ul. Kopernika 5
90-509 Łódź
Polska
 
tel. (+48) 42 633 69 30
fax (+48) 42 632 40 64
lewandowski@lewandowski.com.pl
www.lewandowski.com.pl
 
 
Firma „W. Lewandowski” założona w 1992 roku jest polskim producentem specjalizującym się w produkcji papierów higienicznych z celulozy i makulatury. Obecnie jesteśmy jednym z większych producentów i dystrybutorów w tej branży. Najwyższą jakość potwierdzają wyróżnienia oraz certyfikaty w tym ISO.

Produkujemy między innymi:
∙ Papiery higieniczne z makulatury i celulozy
∙ Ręczniki składane ZZ, czyściwa i papiery przemysłowe
∙ Ręczniki kuchenne

 

 

więcej

WUHAN HENYI TEXTILE CO., LTD.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 35

Room 1403, Fushang Building, No. 1127 Jiefang Ave.
430030 Wuhan
China
 
tel. (+86) 027-83330318
kom. (+86) 13871158296
fax (+86) 027-65668047
wen@henyitex.com
www.henyitex.com
 
 

 
 
Wuhan Henyi Textile Co.,Ltd.is a professional garment manufacturer specialized in all kinds of uniforms. Our main products contains:workwear uniforms (including Flame-resistant finishing).
 

 

więcej

Wuhan Treasure Regent Import And Export Co., Ltd

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 58

Room 1712, Dong Yuan Jin Yue Building No 9, Tuan Jie Road 16#
430062 Wuhan
China
 
tel. (+86) 027-86743170
kom. (+86) 13986005918
fax (+86) 027-86743170
marco@tsworkwear.cn
blysafety.en.made-in-china.com
 
 

 
 
Wuhan Treasure Regent Import And Export Co., Ltd is one of Hubei Province key manufacturers with a self-established industrial region in middle of China. We export various of workwear around the world throughout the year. Mainly products are including in Coverall, Bibtrousers, Jacket and pant, Chef is wear, Apron, fire-retardant workwear together with all kinds of apparel is accessories.
 

 

więcej

Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 74

ul. Bankowa 8
40-007 Katowice
Polska
 
tel. (+48) 32 355 97 70
kancelaria@wszop.edu.pl
www.wszop.edu.pl
 
 
Od początku swojej działalności postawiliśmy na jakość nauki (nowoczesne programy kształcenia, e-learning, zatrudnianie najlepszych wykładowców i ekspertów – praktyków). Uczymy interdyscyplinarnie. Łączymy, jak wiele uczelni na świecie, technikę z humanistyką, realizując studia na dwóch wydziałach: Nauk Technicznych oraz Humanistyczno-Społecznym, w ramach których prowadzone są studia inżynierskie, licencjackie, magisterskie i podyplomowe. To, co nas wyróżnia, to szeroko rozwinięta współpraca międzynarodowa. WSZOP dąży do wzmocnienia swojej pozycji jako Uczelni rozpoznawalnej w zakresie podnoszenia ogólnej świadomości i wiedzy oraz kształtowania postaw społecznych w obszarze bezpieczeństwa publicznego, bezpieczeństwa technicznego, a w szczególności bezpieczeństwa pracy.
 

 

więcej

Zephyr Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 20

ul. Transportowa 1, Garby
62-020 Swarzędz
Polska
 
tel. (+48) 61 656 22 05
kom. (+48) 513 106 902
biuro@zephyrpolska.pl
zephyrpolska.pl
 
 
Producent wysokiej jakości obuwia ochronnego dostosowanego do każdej gałęzi przemysłowej. Bogata kolorystyka i najnowsza technologia produkcji. Jesteśmy na rynku Polskim od 13 lat. Nasze wyroby posiadają najnowsze certyfikaty i badania zgodnie z obowiązującymi na rynku wymogami. Szybka realizacja zamówień. Nowoczesna baza logistyczna.
 

 

więcej

Spółdzielnia Inwalidów ZGODA

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 16

ul. 8 Marca 1
95-050 Konstantynów Łódzki
Polska
 
tel. (+48) 42 211 18 26
fax (+48) 42 211 16 42
info@zgoda.pl
www.zgoda.pl
 
 
PRODUCENT:
∙ półmasek filtrujących – klasa FFP1, FFP2, FFP3,
∙ filtrów P2, P3 oraz włókniny filtrującej,
∙ rękawic ochronnych: rękawice bawełniane, trudnopalne, przeciwskaleczeniowe, termiczne, kevlarowe, poliamidowe,
∙ ochraniaczy przedramienia,
∙ szelek i kamizelek ostrzegawczych,
∙ skarpet przemysłowych,
∙ sorbentów syntetycznych, polipropylenowych,
∙ innych wyrobów.

Półmaski i rękawice posiadają wymagany dla środków ochrony indywidualnej znak CE. Posiadamy wdrożony i certyfikowany System Zarządzania Jakością.
 

 

więcej

M E D I A
 
 

Express Przemysłowy
Wydawca: GRUPA WOLFF sp. z o.o. sp.k.

Lokalizacja: Hala – ∙ Stoisko: –

ul. Pasternik 92 A
31-354 Kraków
Polska
 
tel. (+48) 12 632 81 41
kom. (+48) 515 380 924
fax (+48) 12 632 81 41
biuro@ex-p.eu
www.ex-p.pl
 
 
Express Przemysłowy jest magazynem skierowanych do menadżerów i inżynierów branży przemysłowej. Z założenia ma promować polskie innowacyjne projekty. Ma inspirować i pobudzać do działania. Ma pokazywać, że Polak potrafi. I choć trzonem magazynu są tematy związane stricte z przemysłem, to nie zamyka się on jedynie na ten obszar. Dlaczego? Ponieważ Express to magazyn dla ludzi otwartych na świat. Dla ludzi ciekawskich – w pozytywnym tego słowa znaczeniu – których nudzą standardowe czasopisma branżowe. Express nie ma sztywnych ram, może się w nim pojawić artykuł o niemal każdej tematyce. Warunek? Musi być inspirujący.

Czasopismo jest wydawane przez firmę GRUPA WOLFF sp. z ograniczoną działalnością sp. k., która dostarcza technologie oraz zapewnia bezpieczeństwo produkcji we wszystkich najważniejszych branżach – od przemysłu energetycznego i drzewnego przez chemiczny aż po spożywczy.
 

 

więcej

POWDER&BULK
Wydawca: Śląska Agencja Reklamowo-Dziennikarska

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 64

ul. E. Orzeszkowej 11
41-300 Dąbrowa Górnicza
Polska
 
tel. (+48) 32 262 76 22
kom. (+48) 510 485 880
redakcja@powderandbulk.com.pl
www.powderandbulk.com.pl
 
 
„Powder&Bulk” jest specjalistycznym czasopismem technicznym typu b2b, ukazującym się 8 razy w roku. Naszą główną grupę czytelniczą stanowią inżynierowie i menedżerowie firm przemysłowych, odpowiedzialni za procesy technologiczne, logistyczne, transport, badania i rozwój oraz inwestycje. Trafiamy (za pośrednictwem prenumeraty, direct mail oraz dystrybucji na branżowych konferencjach, sympozjach i targach) do producentów z następujących branż: przemysł cementowy, produkcja materiałów budowlanych kruszyw, sektora zagospodarowania odpadów, budownictwa, w tym drogowego i inżynierii lądowej, górnictwa itp. Nakład 3000 egz., a w przypadku wydań specjalnych – 4000 egz. Nasze czasopismo ukazuje się na rynku polskim od 11 lat. Współpracujemy z renomowanymi instytutami naukowymi, uczelniami i stowarzyszeniami branżowymi.
 

 

więcej

Promotor BHP
Wydawca: ELAMED Sp. z o.o. Sp.k.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 63

al. Roździeńskiego 188c
40-203 Katowice
Polska
 
tel. (+48) 32 788 51 68
fax (+48) 32 788 51 09
promotor@elamed.pl
www.promotor.elamed.pl
 
 
Miesięcznik „Promotor BHP” zajmujący się wszelkimi aspektami BHP, przeznaczony jest dla osób zawodowo dbających o bezpieczeństwo pracowników – właścicieli i kadry kierowniczej firm, służb pracowniczych, safety managerów, specjalistów ds. bezpieczeństwa i higieny pracy, społecznych inspektorów pracy, zaopatrzeniowców, hurtowników, a także sprzedawców sprzętu BHP i ppoż. oraz przedstawicieli inspekcji pracy, instytutów medycyny pracy i urzędu dozoru technicznego. Dbamy o to, by nasi czytelnicy co miesiąc otrzymywali pakiet aktualnych i rzetelnych informacji.

W każdym numerze zamieszczamy ocenę ryzyka dla wybranej czynności lub stanowiska, pokazujemy, w jaki sposób kształtować ergonomiczne stanowisko pracy, ku przestrodze przedstawiamy dokładne analizy wypadków przy pracy, ich przyczyny i możliwości zapobiegania. Na bieżąco informujemy o zmianach zachodzących w prawie unijnym i krajowym, o technologiach dotyczących bezpieczeństwa, o najnowszych szkoleniach i targach branżowych, zapraszamy również na organizowane przez nas szkolenia i konferencje.

Kładziemy również nacisk na psychospołeczne aspekty bezpieczeństwa pracy, ukazując kolejne problemy okiem psychologa. Pomagamy w tworzeniu ciekawych szkoleń. Omawiamy poszczególne typy zagrożeń, odświeżamy wiedzę o ochronach osobistych, pokazujemy najlepsze praktyki już zastosowane w przedsiębiorstwach.
 

 

więcej

„Służby Utrzymania Ruchu”
Wydawca: FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.

Lokalizacja: Hala – ∙ Stoisko: –

ul. Polska 13
60-595 Poznań
Polska
 
tel. (+48) 61 665 58 41
kom. (+48) 601 509 530
Rafal.Wasilewski@forum-media.pl
www.sluzby-ur.pl
 
 
Czasopismo Służby Utrzymania Ruchu jest skierowane do inżynierów eksploatacji, szefów utrzymania ruchu i osób odpowiedzialnych za zapewnienie ciągłości produkcji. Na łamach magazynu ukazujemy nowoczesne technologie, których wdrożenie przynosi firmie konkretne korzyści finansowe. Piszemy o redukcji awaryjności, bezpieczeństwie w obsłudze maszyn i urządzeń czy utrzymaniu ciągłości produkcji.

Współpracują z nami uznani eksperci z branży, praktycy UR, organy kontrolne oraz instytuty badawcze, które w przystępny i profesjonalny sposób pomagają kadrom zarządzającym w podnoszeniu efektywności przedsiębiorstw.

Dwumiesięcznik Służby Utrzymania Ruchu jest dystrybuowany w nakładzie 4 tys. egzemplarzy, które od 12 lat trafiają do osób na co dzień odpowiedzialnych za organizację działów utrzymania ruchu, zarządzanie produkcją oraz parkiem maszynowym w Polsce.
 

 

więcej

Magazyn „W Akcji”
Wydawca: ELAMED Sp. z o.o. Sp.k.

Lokalizacja: Hala MCK (A) ∙ Stoisko: 63

al. Roździeńskiego 188c
40-203 Katowice
Polska
 
tel. (+48) 32 788 51 46
wakcji@elamed.pl
wakcji.elamed.pl
 
 

 

 

więcej